Duszpasterze ministrantów

www.dmak.info

ks. Paweł Gajda, duszpasterz pomocniczy

ks. Piotr Kędzior, duszpasterz pomocniczy

Duszpasterz nadzwyczajnych szafarzy komunii świętej

ks. Andrzej Suchoń
kom.: +48 501 861 516
www.szafarze.archidiecezjakatowicka.pl

Duszpasterz organistów

ks. Wiesław Hudek
kom.: +48 609 817 716

07-12-2019

Maturzyści na rekolekcjach

Maturzyści z kilkudziesięciu parafii naszej archidiecezji przeżywają w Częstochowie swoje rekolekcje.

06-12-2019

Foto: Agata Nurek / Radio eM

Abp Wiktor Skworc z wizytą u dzieci

Arcybiskup Wiktor Skworc odwiedził dziś pacjentów Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka.

04-12-2019

Abp Skworc do górników (wideo)

Z okazji wspomnienia św. Barbary, patronki górników, abp Wiktor Skworc zwrócił się do przedstawicieli tego środowiska ze słowem pasterskich życzeń.

03-12-2019

Foto: Marcin Głąbik

Msza św. w kolejną rocznicę męczeńskiej śmierci ks. Machy

Abp Skworc przewodniczył Eucharystii w areszcie śledczym w Katowicach.

03-12-2019

Foto: Tomasz Płaszczyk

Inauguracja roku formacyjnego Duszpasterstwa Akademickiego Centrum

Bp Marek Szkudło pobłogosławił nową siedzibę Duszpasterstwa Akademickiego w Katowicach

02-12-2019

W niedzielę 8 grudnia 2019 r. świętujemy uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP

Dekret przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski.

02-12-2019

Śp. ks. Edward Gorczaty

2 grudnia 2019 r. w Tanzanii zmarł w wieku 70 lat ks. prałat Edward Gorczaty, kapłan archidiecezji katowickiej, wieloletni misjonarz fidei donum.

SOBOTA,
7 grudnia 2019 roku
Wspomnienie św. Ambrożego
Biały kolor w liturgii