Świętego Bartłomieja Apostoła

Odpust: Św. Bartłomieja; niedziela po 23.VIII

MSZE ŚWIĘTE:
Dni powszednie: 6.30, 18.00 w kościele św. Walentego: 8.00, w soboty 10.00
Niedziela: 7.00, 10.00, 11.30, 14.00, 17.00; (w kościele św. Walentego: 8.30), soboty: 17.00
Osoby:
Ks. Janusz Kwapiszewski (proboszcz, ksiądz, dziekan dekanatu Bieruń)
Ks. Kamil Kiełkowski (ksiądz, wikariusz)
Ks. Łukasz Skiba (ksiądz, wikariusz)
Ks. Damian Bednarski (ksiądz, adiunkt w Katedrze Teologii Patrystycznej i Historii Kościoła w Wydziale Teologicznym Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, wykładowca w Wyższym Seminarium Duchownym Franciszkanów w Panewnikach, postulator rzymski w procesie beatyfikacyjnym Sługi Bożego ks. Jana Machy, członek Zespołu ds. Panteonu Śląskiego, sekretarz redakcji „Śląskich Studiów Historyczno-Teologicznych”, sekretarz redakcji serii „Źródła do dziejów Kościoła katolickiego na Górnym Śląsku”, członek kolegium redakcyjnego „Zeszytów Biograficznych Duchowieństwa Katolickiego na Śląsku XIX-XX wieku”, przewodniczący Zespołu ds. Promocji Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Śląskiego, rezydent w parafii)