Świętego Szczepana

Typ: diecezjalna

Strona domowa: http://parafia-bogucice.katowice.pl/
Email: bogucice@archidiecezjakatowicka.pl
Odpust: św. Szczepana; św. Szczepana 26 XII Nawiedzenia NMP; 1 niedziela czerwca

MSZE ŚWIĘTE:
Dni powszednie: 6.30, 8.00, 18.00
Niedziela: 7.00, 8.30, 10.00, 11.30, 13.00, 15.00, 17.00, 20.00, sobota: 17.00
Osoby:
Ks. Tomasz Wiosna (proboszcz, ksiądz)
Ks. Andrzej Ledwin (ksiądz, wikariusz)
Ks. Tomasz Marecik (ksiądz, wikariusz, moderator Ruchu Światło-Życie w dekanacie Katowice - Bogucice)
Ks. Adam Palion (ksiądz, wikariusz, delegat Arcybiskupa Katowickiego do spraw ekumenizmu, przewodniczący Archidiecezjalnej Komisji Ekumenicznej i Dialogu Międzyreligijnego, kapelan Stowarzyszenia Na Rzecz Niepełnosprawnych "SPES" w Katowicach)
Ks. Krzysztof Matuszewski (rezydent w parafii, asystent w Katedrze Nauk o Rodzinie w Wydziale Teologicznym Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, kierownik Archidiecezjalnej Poradni Specjalistycznej w Katowicach, ksiądz, studia doktoranckie w zakresie teologii duchowości na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II)
Ks. Stanisław Michałowski (pomoc duszpasterska, ksiądz, ogólnopolski kapelan więźniarek obozów niemieckich Ravensbrück i innych)