Najświętszego Serca Pana Jezusa i świętego Jana Bosko

Typ: diecezjalna

Strona domowa: http://nspj.katowice.pl/
Email: piotrowice.nspj@archidiecezjakatowicka.pl
Odpust: Najświętszego Serca Pana Jezusa; niedziela po uroczystości Św. Jana Bosko; ostatnia niedziela I

MSZE ŚWIĘTE:
Dni powszednie: 7.00, 8.00, 18.00
Niedziela: 8.00, 10.00, 12.00, 16.00, 18.00, sobota: 18.00
Osoby:
Ks. Zdzisław Brzezinka (proboszcz, ksiądz, dyrektor Wydziału Duszpasterstwa Rodzin, członek Rady Wydziału Duszpasterstwa Kurii Metropolitalnej, dziekan dekanatu Katowice - Piotrowice, członek Rady Kapłańskiej Archidiecezji Katowickiej)
Ks. Adrian Chojnicki (wikariusz, ksiądz, moderator Ruchu Światło-Życie w dekanatach Katowice - Panewniki i Katowice - Piotrowice)
Ks. Dawid Lubowiecki (wikariusz, ksiądz)
Ks. Wojciech Szymczak (wikariusz, ksiądz, kapelan szpitalny w Ośrodku Diagnostyki i Leczenia Chorób Kobiecych oraz Schorzeń Sutka w Katowicach)
Ks. Rafał Oleksy (notariusz Sądu Metropolitalnego w Katowicach, ksiądz, rezydent w parafii, duszpasterz prawników w Archidiecezji Katowickiej)