Świętego Michała Archanioła

Odpust: Św. Michała; ostatnia niedziela IX

MSZE ŚWIĘTE:
Dni powszednie: 8.00, 18.00
Niedziela: 8.00 - kaplica Miłosierdzia Bożego; 10.00, 16.00 - kościół Matki Kościoła 12.00 - kościół św. Michała, sobota: 18.00 - kościół Matki Kościoła
Osoby:
Ks. Marek Spyra (proboszcz, ksiądz, delegat krajowy przy Europejskim Komitecie Duszpasterzy Akademickich, wykładowca w WSD Franciszkanów w Katowicach-Panewnikach,)
Ks. Wojciech Ignasiak (moderator Ośrodka Profilaktyczno-Szkoleniowego im. ks. Franciszka Blachnickiego w Katowicach, ksiądz, duszpasterz trzeźwościowy w Archidiecezji Katowickiej, konsultor Zespołu ds. Apostolstwa Trzeźwości i Osób Uzależnionych KEP)
Ks. Władysław Kolorz (duszpasterz pielgrzymów w archidiecezji katowickiej, ksiądz, rezydent w parafii)
Ks. Rafał Śpiewak (ksiądz, urlop habilitacyjny, rezydent w parafii, adiunkt w Katedrze Dziennikarstwa Ekonomicznego i Nowych Mediów na Wydziale Informatyki i Komunikacji Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach)