Świętych Apostołów Piotra i Pawła

Dni powszednie: 6.30, 8.00, 18.30
Niedziela: 7.30, 9.30, 11.00, 12.15, 16.00, 18.30, sobota: 18.30
Osoby:
Ks. Andrzej Nowicki (proboszcz, ksiądz, dziekan dekanatu Katowice-Śródmieście, duszpasterz środowisk gospodarczych w Archidiecezji Katowickiej, członek Rady Kapłańskiej oraz Archidiecezjalnej Komisji Ekumenicznej i Dialogu Międzyreligijnego, kierownik Sekcji Katowickiej Polskiego Towarzystwa Teologicznego w Krakowie, opieka nad członkami Katowickiej Loży Business Centre Club)
Ks. Szymon Karnówka (wikariusz, ksiądz, moderator Ruchu Światło-Życie w dekanacie Katowice-Śródmieście)
Ks. Rafał Mandel (wikariusz, ksiądz)
Ks. Marek Zyzak (wikariusz, ksiądz, kapelan w Szpitalu im. S. Leszczyńskiego w Katowicach, kapelan Aresztu Śledczego w Katowicach, duszpasterz więzienny w archidiecezji katowickiej)
Ks. Piotr Masarski (ksiądz, kapelan szpitalny w Zakładzie Opieki Zdrowotnej MSWiA, Szpitalu Specjalistycznym im. prof. E. Michałowskiego oraz Katowickim Centrum Onkologii, rezydent w parafii)
Ks. Paweł Rylski (notariusz Kurii Metropolitalnej, ksiądz, rezydent w parafii Św. Piotra i Pawła w Katowicach)