Ścięcia świętego Jana Chrzciciela

Dni powszednie: 7.30, 18.00
Niedziela: 7:00, 9:00, 10:30, 12:00, 16:30, 20:30, sobota: 18.00
Osoby:
Ks. Jarosław Międzybrodzki (proboszcz, ksiądz, asystent kościelny Stowarzyszenia Katolickiej Wspólnoty "Emanuel", kapelan Klubu Inteligencji Katolickiej w Rudzie Śląskiej)
Ks. Mateusz Seweryn (ksiądz, wikariusz)
Ks. Mariusz Dronszczyk (Duszpasterz "Światło w Familoku" w dekanatach Ruda Śl. i Kochłowice, ksiądz, rezydent w parafii, rektor kaplicy św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Rudzie Śląskiej - Chebziu,)
Ks. Tomasz Koryciorz (ksiądz, Duszpasterz "Światło w familoku" w dekanatach Św-ce i Ruda Śl., rezydent w parafii, duszpasterz osób żyjących w stanie wolnym w rejonie chorzowskim, kapelan szpitalny w NZOZ w Goduli, rektor kaplicy pod wezwaniem Świętego Brata Alberta na Osiedlu Kaufhaus w Nowym Bytomiu, kapelan Stowarzyszenia Opieki Hospicyjnej i Paliatywnej im. Świętego Jana Pawła II w Rudzie Śląskiej)
Ks. Henryk Pyrchała (ksiądz, kapelan hospicjum domowego im. Św. Jana Pawła II w Rudzie Śląskiej, rezydent w parafii)