Bożego Narodzenia

Typ: diecezjalna

Strona domowa: http://www.parafia.halemba.pl/
Email: halemba.bn@archidiecezjakatowicka.pl
Odpust: Uroczystość Bożego Narodzenia; niedziela po uroczystości Zwiastowania Pańskiego

MSZE ŚWIĘTE:
Dni powszednie: 7.00, 8.00, 18.00
Niedziela: 6.30, 8.00, 9.30, 11.00,  14.30, 16.00, 18.00, sobota: 18.00
Osoby:
Ks. Ryszard Kokoszka (proboszcz, ksiądz, dziekan dekanatu Kochłowice)
Ks. Maciej Brol (ksiądz, wikariusz)
Ks. Tomasz Mandrysz (ksiądz, wikariusz, członek Rady Kapłańskiej Archidiecezji Katowickiej, moderator Ruchu Światło-Życie w dekanacie Kochłowice)
Ks. Leszek Makówka (dyrektor Muzeum Archidiecezjalnego w Katowicach, ksiądz, konserwator archidiecezjalny, przewodniczący Archidiecezjalnej Komisji Architektury i Sztuki Sakralnej, wizytator parafii w zakresie spraw sztuki i architektury sakralnej oraz ochrony zabytków, prezes i dyrektor Ars Catholica Spółka z o.o., członek Zarządu Spółki Księgarnia św. Jacka, wykładowca historii sztuki i konserwacji zabytków na Wydziale Teologicznym Uniwersytetu Śląskiego, duszpasterz środowisk twórczych w archidiecezji katowickiej, członek Rady do spraw ekonomicznych Archidiecezji Katowickiej, przewodniczący Rady Ekonomicznej WŚSD w Katowicach,)