Ze smutkiem informujemy, że zmarł śp. o. Norbert Sojka OMI, wieloletni proboszcz parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Katowicach-Koszutce. Miał 71 lat, 51 lat życia zakonnego i 45 lat w Chrystusowym kapłaństwie.

Uroczystości pogrzebowe w kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa w Katowicach-Koszutce:

w środę 21.10.2020 r.:

• o godz. 19.00 - Msza święta żałobna

w czwartek 22.10.2020 r.:

• o godz. 10.30 - różaniec za zmarłego,
  • o godz. 11.00 - Msza święta pogrzebowa.

Ciało śp. o. Norberta Sojki OMI zostanie pochowane na cmentarzu Braci Bonifratrów Katowicach-Bogucicach

Wieczny odpoczynek racz mu dać, Panie,
a światłość wiekuista niechaj mu świeci.
Niech odpoczywa w pokoju wiecznym.

Amen.

Boże, miłosierny Panie, daj duszom sług i służebnic Twoich miejsce w niebie, błogosławiony pokój i jasność Twojego światła.

Panie, wysłuchaj łaskawie naszych modlitw za dusze sług i służebnic Twoich, za które się modlimy prosząc, abyś je przyjął do społeczności swoich Świętych.

Spraw, prosimy Cię, Panie, aby dusze sług i służebnic Twoich, oczyszczone ze swoich win, otrzymały przebaczenie i wieczny odpoczynek.

Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen.