Z przykrością zawiadamiamy, że zmarła śp. Teresa KLAKUS, siostra ks. Antoniego ODRÓBKI (rocznik święceń 1976), emerytowanego proboszcza Parafii Trójcy Przenajświętszej w Rybniku - Popielowi. Zmarła była również żoną wieloletniego kierowcy biskupa Gerarda BERNACKIEGO.

Jej pogrzeb odbędzie się 26.04.2024 roku o godz. 10.00 w Parafii Wniebowzięcia NMP w Katowicach (ul. Graniczna 26).
Pochowana zostanie na cmentarz parafialnym w Katowicach-Janowie.

Wieczny odpoczynek racz jej dać, Panie,
a światłość wiekuista niechaj jej świeci.
Niech odpoczywa w pokoju wiecznym.

Amen.

Boże, miłosierny Panie, daj duszom sług i służebnic Twoich miejsce w niebie, błogosławiony pokój i jasność Twojego światła.

Panie, wysłuchaj łaskawie naszych modlitw za dusze sług i służebnic Twoich, za które się modlimy prosząc, abyś je przyjął do społeczności swoich Świętych.

Spraw, prosimy Cię, Panie, aby dusze sług i służebnic Twoich, oczyszczone ze swoich win, otrzymały przebaczenie i wieczny odpoczynek.

Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen.