Mysłowice: Koncert "Bądź jak Jezus"

Archidiecezja Katowicka

2014-04-29

badz jakW czwartek, 1 maja br., w Mysłowicach Słupnej odbędzie się po raz piąty koncert z cyklu „Bądź jak Jezus”. W tym roku organizatorzy zapraszają na ekumeniczny koncert rodzinny pod hasłem „Jan Paweł II - duma Polaków”. Początek imprezy o godz. 16.00.

 

Program

 

16.00 Magda Anioł

17.00 Viola Brzezińska

17.45 New Life‘M

18.45 Beata Bednarz

19.45 Martin Smith (Wielka Brytania)

21.00 Deus Meus

22.00 Widowisko multimedialne „JAN PAWEŁ II: Święty z bliska"

22.30 Zakończenie

 

16.00 - 20.00 działać będzie miasteczko zabaw dla dzieci

 

Ponadto przez cały czas koncertu czynne będą stoiska wydawców chrześcijańskich z muzyką, filmem oraz literaturą, a także stoiska wspólnot i kościołów chrześcijańskich.

 

„Bądź Jak Jezus” to koncert ewangelizacyjny, który odbywa się od 2010 roku przyciągając na Górny Śląsk publiczność z Polski i z zagranicy. Od samego początku celem koncertu jest budowanie jedności w wymiarze religijnym, rodzinnym i społecznym. Coroczne spotkanie w Mysłowicach ukazuje nowe, dynamiczne i pełne zaangażowania oblicze chrześcijaństwa, jest także świadectwem wiary ludzi dla których Jezus Chrystus, Zbawiciel Świata, stanowi niepodważalne Centrum życia.

 

Na scenie muzycznej BJJ wystąpiło dotychczas kilkadziesiąt muzyków i formacji, m.in. gwiazdy muzyki chrześcijańskiej światowego formatu: Leeland (USA), Israel Houghton & New Breed (USA), Mietek Szcześniak, TGD, Arka Noego czy Chili My.

 

Link do strony imprezy http://badzjakjezus.pl/

Link do fanpage imprezy https://www.facebook.com/badzjakjezus

Archidiecezjalny Serwis Informacyjny