Dzień skupienia dla pracowników mass mediów

Archidiecezja Katowicka

2015-03-20

Metropolita katowicki abp Wiktor Skworc, Wydział Duszpasterstwa Ogólnego Kurii Metropolitalnej w Katowicach oraz archidiecezjalny duszpasterz dziennikarzy ks. Arkadiusz Wuwer serdecznie zapraszają na Wielkopostny Dzień Skupienia Pracowników Środków Społecznego Przekazu.

Spotkanie będzie miało miejsce w sobotę, 28 marca 2015 o godz. 10.00 w auli Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach (ul. Jordana 18).

W programie:

*  konferencja ks. dr. Grzegorza Strzelczyka, Sekretarza II Synodu Archidiecezji Katowickiej;

*  nabożeństwo wielkopostne - czas na modlitwę i refleksję w perspektywie bliskich Świąt Zmartwychwstania Pańskiego;

*  okazja do złożenia sobie życzeń świątecznych;

*  spotkanie przy stole.

Przewidywany czas zakończenia - godz. 13.00.

Ks. Wuwer: „Wyrażam nadzieję, że spotkanie w przeddzień Wielkiej Nocy będzie okazją do duchowego przygotowania do owocnego przeżycia Świąt oraz sposobnością do pogłębienia więzi łączących środowisko dziennikarskie”.

Posłuchaj: Wypowiedź - ks. Arkadiusz Wuwer, archidiecezjalny duszpasterz dziennikarzy

Archidiecezjalny Serwis Informacyjny