Wielkopostny dzień skupienia dla samorządowców

W kilku miejscach archidiecezji w najbliższa sobotę będą miały Dni Skupienia dla samorządowców

ASI

2018-03-23

Wielkopostny dzień skupienia dla samorządowców miast, powiatów i gmin archidiecezji katowickiej zaplanowano na sobotę przed Niedzielą Palmową, 24 marca br., w następujących miejscach:

Parafia św. Antoniego w Rybniku, ul. Mikołowska 4, tel. 32/432 90 20, 606 697 926, zgłoszenia: grzegorz.olszowski@archidiecezjakatowicka.pl;

Prowadzenie: ks. dr Adam Pawlaszczyk, redaktor naczelny „Gościa Niedzielnego”;

Parafia Matki Bożej Piekarskiej, ul. Ks. Ficka 7, tel.32/287 22 70, zgłoszenia: wladyslaw.nieszporek@archidiecezjakatowicka.pl;

Prowadzenie: ks. dr Grzegorz Śmieciński, sekretarz Księdza Arcybiskupa;

Parafia św. Marii Magdaleny w Tychach, ul. Ks. Damrota, tel. 32/227 22 42, zgłoszenia: janusz.lasok@archidiecezjakatowicka.pl

Prowadzenie: ks. Jan Smolec, kanclerz katowickiej Kurii;

Diecezjalny Dom Rekolekcyjny im. Bp. Stanisława Adamskiego w Kokoszycach, ul. Pałacowa 53, tel. 32/456 14 97, zgłoszenia: kokoszyce@archidiecezjakatowicka.pl,

Prowadzenie: ks. Roman Chromy, dyrektor Wydziału Duszpasterstwa katowickiej Kurii.

Tematyka spotkania wpisana będzie w hasło programu duszpasterskiego Kościoła w Polsce: „Jesteśmy napełnieni Duchem Świętym”.

Abp Wiktor Skworc spotka się w tym dniu z uczestnikami dnia skupienia w Tychach, bp Marek Szkudło w Rybniku i Kokoszycach, bp Adam Wodarczyk w Piekarach Śl.

W programie: konferencja, adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do spowiedzi św., Msza św. i spotkanie przy stole.

Archidiecezjalny Serwis Informacyjny, Zapowiedzi wydarzeń