Kalendarium biskupa Adama Wodarczyka

Archidiecezja Katowicka

2018-11-28

 

 

   

MARZEC 2019

1 III - piątek  

ĆWIKLICE, PARAFIA ŚW. MARCINA
godz. 10.00 - Msza pogrzebowa śp. Cecylii Nycz

   

TYCHY-WARTOGŁOWIEC, PARAFIA ŚW. JÓZEFA
wizytacja kanoniczna

3 III - niedziela  

TYCHY-WARTOGŁOWIEC, PARAFIA ŚW. JÓZEFA
wizytacja kanoniczna

5 III - wtorek  

KATOWICE, KURIA
godz. 9.30 - zebranie kurialne

   

KŁOKOCIN, PARAFIA ŚW. JÓZEFA
godz. 18.00 - Msza św. z udzielaniem sakramentu bierzmowania

   

ŻORY, DOM WSPÓLNOTY MAGNIFICAT
godz. 20.00 - spotkanie duszpasterzy Odnowy w Duchu Świętym

6 III - środa popielcowa  

KATOWICE, KATEDRA
godz. 12.00 - Msza św.

7 III - czwartek  

KATOWICE, WTUŚ
godz. od 10.00 do 15.00 - wykłady dla księży

   

JANKOWICE RYBNICKIE, PARAFIA MATKI BOŻEJ KRÓLOWEJ RODZIN
godz. 17.00 - Msza św. z udzielaniem sakramentu bierzmowania

8 III - piątek  

TYCHY, PARAFIA ŚW. JADWIGI
wizytacja kanoniczna

9 III - sobota  

KOKOTEK, OŚRODEK NINIVA
godz. 11.00 - Msza św. i spotkanie z młodzieżą

10 III - niedziela  

TYCHY, PARAFIA ŚW. JADWIGI
wizytacja kanoniczna

12 III - 14 III - wtorek - czwartek  

WARSZAWA,KEP

14 III - czwartek  

WARSZAWA
godz. 14.00 - Rada ds. Kultury KEP

15 III - piątek  

RYBNIK-ZAMYSŁÓW, PARAFIA NIEPOKALANEGO POCZĘCIA NMP
godz. 17.00 - Msza św. z udzielaniem sakramentu bierzmowania

16 III - 17 III - sobota - niedziela  

TYCHY-CZUŁÓW, PARAFIA KRZYŻA ŚWIĘTEGO
wizytacja kanoniczna

18 III - poniedziałek  

KATOWICE, WYDZIAŁ TEOLOGICZNY UŚ
godz. 9.30 - Wielkopostny Dzień Skupienia dla prezbiterów

19 III - wtorek  

JASTRZĘBIE ZDRÓJ-DUBIELEC, PARAFIA NMP SPRAWIEDLIWOŚCI I MIŁOŚCI SPOŁECZNEJ
godz. 18.00 - Msza św. z udzielaniem sakramentu bierzmowania

20 III - środa  

KATOWICE
godz. 15.00 - egzaminy z teologii pastoralnej dla księży

   

BZIE ZAMECKIE, PARAFIA ŚW. PIOTRA I PAWŁA
godz. 18.00 - Msza św. z udzielaniem sakramentu bierzmowania

21 III - czwartek  

JASTRZĘBIE ZDRÓJ-SZEROKA, PARAFIA WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH
godz. 16.00 - Msza św. z udzielaniem sakramentu bierzmowania

22 III - piątek  

TYCHY-MĄKOŁOWIEC, PARAFIA ŚW. O. PIO
wizytacja kanoniczna

23 III - sobota  

PIEKARY, BAZYLIKA
godz. 11.00 - Msza św. dla Skautów Europy

   

RYBNIK-KAMIEŃ, PARAFIA ŚW. BRATA ALBERTA
godz. 15.00 - Msza św. z udzielaniem sakramentu bierzmowania

24 III - niedziela  

TYCHY-MĄKOŁOWIEC, PARAFIA ŚW. O. PIO
wizytacja kanoniczna

26 III - wtorek  

JASTRZĘBIE ZDRÓJ, PARAFIA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO
godz. 18.00 - Msza św. z udzielaniem sakramentu bierzmowania

27 III - środa  

JASTRZĘBIE ZDRÓJ, PARAFIA ŚW. KATARZYNY
godz. 16.00 i godz. 18.00 - Msza św. z udzielaniem sakramentu bierzmowania

28 III - czwartek  

JASTRZĘBIE ZDRÓJ, PARAFIA MB CZĘSTOCHOWSKIEJ
godz. 18.00 - Msza św. z udzielaniem sakramentu bierzmowania

29 III - piątek  

TYCHY, PARAFIA ŚW. RODZINY
wizytacja kanoniczna

30 III - sobota  

JASTRZĘBIE ZDRÓJ, PARAFIA MATKI KOŚCIOŁA
godz. 16.00 - Msza św. z udzielaniem sakramentu bierzmowania

31 III - niedziela  

TYCHY, PARAFIA ŚW. RODZINY
wizytacja kanoniczna

     

Kalendarium biskupa Adama