Kalendarium biskupa Marka Szkudło

Archidiecezja Katowicka

2018-09-21

 

 

 

MARZEC 2019

1 III - piątek

MIKOŁÓW-RETA, PARAFIA ŚW. ANTONIEGO Z PADWY
wizytacja kanoniczna

2 III - sobota

PIASEK, PARAFIA NSPJ
godz. 11.00 - Msza św. z udzieleniem sakramentu bierzmowania

 

CZARKÓW, PARAFIA ŚW. JÓZEFA ROBOTNIKA
godz. 14.00 - Msza św. z udzieleniem sakramentu bierzmowania

3 III - niedziela

MIKOŁÓW-RETA, PARAFIA ŚW. ANTONIEGO Z PADWY
Msza św. z udzieleniem sakramentu bierzmowania

4 III – poniedziałek

GÓRKI, PARAFIA ŚW. PIOTRA I PAWŁA
godz. 17.00 - Msza św. z udzieleniem sakramentu bierzmowania

5 III - wtorek

KATOWICE, KURIA
godz. 9.30 - Spotkanie z pracownikami kurialnymi oraz dyrektorami instytucji diecezjalnych

 

GORZYCE, PARAFIA ANIOŁA STRÓŻA
godz. 17.00 - Msza św. z udzieleniem sakramentu bierzmowania

6 III – środa popielcowa

KATOWICE, KATEDRA CHRYSTUSA KRÓLA
godz. 12.00 - Msza św.

7 III - czwartek

LĘDZINY, PARAFIA MB RÓŻAŃCOWEJ
godz. 18.00 - Msza św. z udzieleniem sakramentu bierzmowania

8 III - piątek

BUJAKÓW, PARAFIA ŚW. MIKOŁAJA
wizytacja kanoniczna

9 III - sobota

BUJAKÓW, PARAFIA ŚW. MIKOŁAJA
wizytacja kanoniczna

 

MOKRE, PARAFIA ŚW. WAWRZYŃCA
godz. 18.00 - poświęcenie ołtarza

10 III - niedziela

BUJAKÓW, PARAFIA ŚW. MIKOŁAJA
wizytacja kanoniczna

12 III - 14 III - wtorek - czwartek

WARSZAWA
382 Zebranie Plenarne KEP

15 III - piątek

MOKRE, PARAFIA ŚW. WAWRZYŃCA
wizytacja kanoniczna

16 III - sobota

KATOWICE, WYDZIAŁ TEOLOGICZNY UŚ
godz. 9.30 - Wielkopostny Dzień Skupienia dla prezbiterów

17 III - niedziela

MOKRE, PARAFIA ŚW. WAWRZYŃCA
wizytacja kanoniczna

18 III - poniedziałek

KATOWICE, WYDZIAŁ TEOLOGICZNY UŚ
godz. 9.30 - Wielkopostny Dzień Skupienia dla prezbiterów

19 III - wtorek

IMIELIN, PARAFIA MB SZKAPLERZNEJ
godz. 15.30 - Msza św. z udzieleniem sakramentu bierzmowania

 

IMIELIN, PARAFIA MB SZKAPLERZNEJ
godz. 18.00 - Msza św. z udzieleniem sakramentu bierzmowania

21 III - czwartek

HOŁDUNÓW, PARAFIA CHRYSTUSA KRÓLA
godz. 17.30 - Msza św. z udzieleniem sakramentu bierzmowania

22 III - piątek

PANIOWY, PARAFIA ŚW. APOSTOŁÓW PIOTRA I PAWŁA
wizytacja kanoniczna

23 III - sobota

RYBNIK, PARAFIA ŚW. JADWIGI
godz. 11.00 - Msza św. z udzieleniem sakramentu bierzmowania

 

RYBNIK, PARAFIA ŚW. JADWIGI
godz. 14.00 - Msza św. z udzieleniem sakramentu bierzmowania

24 III - niedziela

PANIOWY, PARAFIA ŚW. APOSTOŁÓW PIOTRA I PAWŁA
wizytacja kanoniczna

25 III - poniedziałek

STUDZIENICE, PARAFIA ŚW. JANA CHRZCICIELA
godz. 17.00 - Msza św. z udzieleniem sakramentu bierzmowania

27 III - środa

CHORZÓW, PARAFIA ŚW. JADWIGI
godz. 18.00 - Msza św. z udzieleniem sakramentu bierzmowania

28 III - czwartek

CHORZÓW, PARAFIA ŚW. BARBARY
godz. 18.00 - Msza św. z udzieleniem sakramentu bierzmowania

29 III - piątek

BOROWA WIEŚ, PARAFIA ŚW. MIKOŁAJA
wizytacja kanoniczna

30 III - sobota

KATOWICE, WŚSD
godz. 10.30 - posługa lektoratu

 

GOCZAŁKOWICE, PARAFIA ŚW. JERZEGO
godz. 14.00 - Msza św. z udzieleniem sakramentu bierzmowania

31 III - niedziela

BOROWA WIEŚ, PARAFIA ŚW. MIKOŁAJA
wizytacja kanoniczna

   
   

Kalendarium biskupa Marka