COP24 CENTRAL ECUMENICAL SERVICE

December 9th, 2018 at 3:00 pm Cathedral of Christ the King in Katowice Music: Student Choir and Orchestra of the Karol Szymanowski Academy of Music in Katowice

Archidiecezja Katowicka

2018-11-24

Zapraszamy na Centralne Nabożeństwo Ekumeniczne COP24, które odbędzie się w Katedrze Chrystusa Króla w Katowicach 9 grudnia 2018 o godz. 15:00.

Modlitwie przewodniczył będzie Metropolita Katowicki – abp Wiktor Skworc.

Będzie to nabożeństwo adwentowo-biblijne w języku angielskim i polskim. Homilię podczas nabożeństwa wygłoszą: Ks. Arcybiskup Wiktor Skworc – Metropolita Katowicki Kościoła Rzymsko-Katolickiego i ks. Arcybiskup Anders Wejryd – Prezydent na Europę Światowej Rady Kościołów, emerytowany luterański Prymas Szwecji.

W ekumeniczną modlitwę włączy się orkiestra i chór Akademii Muzycznej w Katowicach pod dyr. ks. Bartosza Zygmunta.

ZOBACZ TRANSMISJĘ NABOŻEŃSTWA

Centralne Nabożeństwo