Duszpasterstwa zawodowe

aktualizacja: 5.11.2018

Archidiecezja Katowicka

2018-09-25

Ludzi pracy ks. Ireneusz Tatura
tel.: +48 32 257 15 47
e-mail: ireneusz.tatura@archidiecezjakatowicka.pl
 
Bankowców ks. Tadeusz Czakański
tel.: +48 32 252 62 17
e-mail: tadeusz.czakanski@archidiecezjakatowicka.pl
 
Bibliotekarzy ks. Henryk Olszar
kom.: +48 604 388 298
e-mail: henryk.olszar@archidiecezjakatowicka.pl
 
Dziennikarzy ks. Artur Stopka
kom.: +48 519 546 495
e-mail: artur.stopka@archidiecezjakatowicka.pl
 
Hutników ks. Damian Gajdzik
kom.: +48 606 717 040
e-mail: damian.gajdzik@archidiecezjakatowicka.pl
 
Kolejarzy ks. Andrzej Suchoń
kom.: +48 501 861 516
e-mail: andrzej.suchon@archidiecezjakatowicka.pl
 
Nauczycieli ks. Józef Więcek
kom.: +48 519 318 959
e-mail: jozef.wiecek@archidiecezjakatowicka.pl

ks. Krzysztof Sosna,
kom.: +48 519 546 240
e-mail: krzysztof.sosna@archidiecezjakatowicka.pl
Państwowego Ratownictwa Medycznego wakat
kom.: +48 
e-mail:
 
Policji w Katowicach ks. Adam Wycisk
tel.: +48 32 254 70 28
e-mail: adam.wycisk@archidiecezjakatowicka.pl
 
Pracowników kancelarii parafialnych ks. Jan Smolec
kom.: +48 519 546 008
e-mail: jan.smolec@archidiecezjakatowicka.pl
 
Pracowników naukowych ks. Wojciech Surmiak
kom.: +48 606 258 989
e-mail: wojciech.surmiak@archidiecezjakatowicka.pl
 
Pracowników ochrony środowiska, wodociągów i kanalizacji ks. Grzegorz Krząkała
tel.: +48 32 256 93 71
e-mail: grzegorz.krzakala@archidiecezjakatowicka.pl
 
Prawników i ich rodzin ks. Rafał Oleksy
e-mail: duszpasterstwo.prawnikow@archidiecezjakatowicka.pl
www.duszpraw.katowice.pl
 
Rolników ks. Mariusz Pacwa
kom.: +48 519 546 203
e-mail: mariusz.pacwa@archidiecezjakatowicka.pl
 
Służby zdrowia (zob. też duszpasterstwo chorych) ks. Łukasz Stawarz
kom.: +48 502 424 104
e-mail: lukasz.stawarz@archidiecezjakatowicka.pl
www.dsz.katowice.pl
 
Strażaków ks. Michał Palowski
kom.: +48 519 546 098
e-mail: michal.palowski@archidiecezjakatowicka.pl
 
Środowisk gospodarczych ks. Andrzej Nowicki
tel.: +48 32 251 70 45
e-mail: andrzej.nowicki@archidiecezjakatowicka.pl
 
Środowisk twórczych ks. Leszek Makówka
kom.: +48 519 546 099
e-mail: leszek.makowka@archidiecezjakatowicka.pl

ks. Wiesław Hudek
kom.: +48 609 817 716
e-mail: wieslaw.hudek@archidiecezjakatowicka.pl

 

 

Duszpasterstwa