Koncert Mariacka Bless Night po raz dziesiąty (zapowiedź)

Już w sobotę, 16 czerwca, na ulicy Mariackiej odbędzie się kolejna edycja Mariackiej Bless Night

zdjęcie: mlodzidlamlodych.pl

Archidiecezjalny Serwis Informacyjny

2018-06-12

Dziesiąta edycja koncertu ewangelizacyjnego Mariacka Bless Night odbędzie się w sobotę, 16 czerwca br., na ulicy Mariackiej w Katowicach.

Początek o godz. 19.30, zaś o godz. 22 w kościele Mariackim konferencja, Eucharystia i modlitwa uwielbienia.

Na scenie od 19.30 wystąpią: „Wieczny”, czyli Łukasz Wieczorek i „Hiob”, czyli Tomasz Karenko, następnie o 20.40 zaśpiewa Gabriela Blacha z zespołem.

Zakończenie koncertu planowane jest na 22.00, by później wspólnie przejść do kościoła Mariackiego na czas konferencji, Eucharystii i modlitwy uwielbienia prowadzonej przez Wspólnotę Przymierza Rodzin Mamre.

Wstęp jest bezpłatny.

Organizatorem koncertu jest Katolicka Fundacja Młodzi dla Młodych, Miasto Katowice oraz Wspólnota Przymierza Rodzin Mamre

Archidiecezjalny Serwis Informacyjny, Latest