"Z tym czekać nie warto! Małżeństwo przed 30.?" - VI Debata Walentynkowa

W środę, 27 lutego, o godz. 17.00 w auli CNTI Uniwersytetu Ekonomicznego odbędzie się VI Debata Walentynkowa

Monika Fenisz/ks.sk

2019-02-20

W VI edycji Debaty Walentynkowej udział wezmą: Monika i Marcin Gomułkowie, którzy prowadzą bloga i kanał na YouTubie Początek wieczności oraz Gabriela Blacha-Cupiał i Jakub Cupiał – kompozytorka muzyki chrześcijańskiej i strateg. Organizatorem Debaty jest Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Archidiecezji Katowickiej a partnerem wydarzenia Katolicki Związek Akademicki Gaudeamus.

- Dziś, kiedy w świecie panuje ogólny trend odkładania ślubu na później, chcemy pokazać, że małżeństwo jest piękne i nie warto czekać z zawarciem go – mówią organizatorzy poruszając temat Debaty. - Debata, jak zawsze, ma charakter otwarty, nie ma ograniczeń wiekowych, udział w niej jest bezpłatny. Poprowadzą ją Agnieszka Skrzypczyk, redaktor Radia eM, oraz Marek Kiczka, rzecznik prasowy Uniwersytetu Ekonomicznego. Dlaczego warto wybrać się na to spotkanie? Właśnie dlatego, by posłuchać, co o małżeństwie mają do powiedzenia nasi goście – dodają.

Monika i Marcin Gomułkowie są rodzicami dwójki dzieci; mieszkają we Wrocławiu. Można ich spotkać w różnych miejscach Polski, gdzie dzielą się swoim doświadczeniem miłości podczas licznych konferencji. Będzie to ich pierwsze spotkanie na Śląsku.

Gabriela Blacha-Cupiał śpiewa, gra na skrzypcach, komponuje i pisze teksty, prowadzi warsztaty gospel, jest realizatorem dźwięku. Jej pierwsza płyta nosi tytuł Jakubowy dar – od piosenki dedykowanej mężowi z okazji pierwszej rocznicy ślubu. Jakub tworzy strategie dla marek w ramach agencji strategiczno-kreatywnej.

Szósta edycja debaty odbędzie się w środę, 27 lutego, o godz. 17.00 w auli CNTI Uniwersytetu Ekonomicznego (ul. Bogucicka 5, Katowice). We wcześniejszych edycjach udział wzięli m.in. ks. Piotr Pawlukiewicz, o. Ksawery Knotz, Magda Anioł, Gabi Gąsior, Jola Szymańska, Magdalena Wołochowicz i dziennikarze „Gościa Niedzielnego” – Marcin Jakimowicz i Franciszek Kucharczak. Więcej informacji o Debacie można znaleźć na Facebooku

Latest