Kapłani

bp Marek Szkudło, wikariusz generalny, odpowiedzialny za stałą formację kapłanów w archidiecezji katowickiej
kom.: +48 601 494 398

ks. Zenon Drożdż, ojciec duchowny kapłanów
kom.: +48 32 250 12 93

Duszpasterstwo powołań

ks. Marcin Wierzbicki, Diecezjalny Moderator Dzieła Powołań i delegat biskupi do Krajowej Rady Duszpasterstwa Powołań

Księża emeryci i chorzy

ks. Grzegorz Hawel, delegat biskupi ds. księży emerytów i chorych
kom.: +48 519 546 192

Młodzież

ks. Wojciech Iwanecki
kom.: +48 519 546 110
www.mlodzidlamlodych.pl

Osoby żyjące w stanie wolnym

ks. dr Tadeusz Czakański
tel.: +48 32 252 62 17

ks. Tomasz Koryciorz - w rejonie chorzowskim
tel.: +48 32 248 13 85

ks. dr Tomasz Kusz - w rejonie tyskim
kom.: +48 604 484 833
www.grupa33.katowice.opoka.org.pl

Osoby konsekrowane

ks. bp Adam Wodarczyk
delegat ds. instytutów życia konsekrowanego i stowarzyszeń życia apostolskiego w Archidiecezji Katowickiej

Sekretariat:

s. M. Natalia Ścierska,