Z przykrością zawiadamiamy, że 24 czerwca br., zmarł śp. Tadeusz Niesiobęcki, lat 84, ojciec księdza Dariusza NIESIOBĘCKIEGO (rocznik święceń 1992).

Z przykrością zawiadamiamy, że zmarł śp. Ludwik Hołyński, lat 75, ojciec księdza Krzysztofa Hołyńskiego (rocznik święceń 1998).

Z przykrością zawiadamiamy, że dzisiaj (tj. 20 czerwca), w wieku 73 lat, w 48. roku kapłaństwa, zmarł śp. ks. Jerzy Dudek (rocznik święceń 1977).

Z przykrością zawiadamiamy, że zmarł śp. Marian TRZASKALIK, lat 63, ojciec księdza Dariusza TRZASKALIKA (rocznik święceń 2011), proboszcza w Republice Czeskiej.

Z przykrością zawiadamiamy, że zmarła śp. Irena Piecha zd. Dąbek, lat 73, siostra ks. Jana Dąbka (rocznik święceń 1978), emerytowanego proboszcza Parafii NSPJ w Bieruniu Nowym.

Boże, miłosierny Panie, daj duszom sług i służebnic Twoich miejsce w niebie, błogosławiony pokój i jasność Twojego światła.

Panie, wysłuchaj łaskawie naszych modlitw za dusze sług i służebnic Twoich, za które się modlimy prosząc, abyś je przyjął do społeczności swoich Świętych.

Spraw, prosimy Cię, Panie, aby dusze sług i służebnic Twoich, oczyszczone ze swoich win, otrzymały przebaczenie i wieczny odpoczynek.

Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen.