Z przykrością zawiadamiamy, że zmarł śp. o. Jan Wróblewski lat 68, Misjonarz Słowa Bożego (SVD), rocznik święceń 1982, pochodzący z parafii Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Świętej Rozalii w Chorzowie - Maciejkowicach.

Z przykrością zawiadamiamy, że 20 lutego br. zmarła śp. Gabriela LUDWIK lat 67, babcia ks. Daniela LUDWIKA (rocznik święceń 2022), wikariusza Parafii Świętego Herberta Biskupa w Wodzisławiu Śląskim.

Z przykrością zawiadamiamy, że w wieku 85 lat zmarła śp. Ernestyna Kaczmarek, mama zmarłego w 2009 roku księdza Andrzeja Kaczmarka (rocznik święceń 1989).

Z przykrością zawiadamiamy, że w wieku 77 lat zmarła śp. Irena Durłak mama księdza Dariusza Szmidta, wikariusza Parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa i Świętego Jana Bosko w Katowicach-Piotrowicach.

Z przykrością zawiadamiamy, że 31 stycznia 2024 r. w wieku 81 lat zmarł śp. ks. Jerzy Wostal, misjonarz pochodzący z Archidiecezji Katowickiej, pracujący w Brazylii.

Boże, miłosierny Panie, daj duszom sług i służebnic Twoich miejsce w niebie, błogosławiony pokój i jasność Twojego światła.

Panie, wysłuchaj łaskawie naszych modlitw za dusze sług i służebnic Twoich, za które się modlimy prosząc, abyś je przyjął do społeczności swoich Świętych.

Spraw, prosimy Cię, Panie, aby dusze sług i służebnic Twoich, oczyszczone ze swoich win, otrzymały przebaczenie i wieczny odpoczynek.

Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen.