Z przykrością zawiadamiamy, że, 9.12.br. zmarła śp. Maria NOWICKA, lat 82, matka księdza Andrzeja NOWICKIEGO (rocznik święceń 1987), proboszcza Parafii Św. Ap. Piotra i Pawła w Katowicach oraz dziekana dekanatu Katowice-Śródmieście.

Z przykrością zawiadamiamy, że zmarł śp. Andrzej Grelik (lat 69), tata ks. Damiana Grelika, wikariusza w parafii NSPJ w Świętochłowicach - Piaśnikach.

Z przykrością zawiadamiamy, że zmarła śp. Barbara Małek (lat 75), mama ks. Adama Małka, pochodzącego z Józefowca i pracującego w Czechach.

Z przykrością zawiadamiamy, że 2 grudnia zmarł w Żorach - Kleszczowie, w 77. roku życia i 52. roku kapłaństwa śp. ks. Kazimierz Kopeć.

Z przykrością zawiadamiamy, że 30 listopada br. zmarł śp. ks. Jan PRZYBYLOK, 73 lat (rocznik święceń 1974), pochodzący z archidiecezji katowickiej prezbiter diecezji gliwickiej mieszkający na terenie Parafii Świętego Mikołaja w Mikołowie - Bujakowie.

Boże, miłosierny Panie, daj duszom sług i służebnic Twoich miejsce w niebie, błogosławiony pokój i jasność Twojego światła.

Panie, wysłuchaj łaskawie naszych modlitw za dusze sług i służebnic Twoich, za które się modlimy prosząc, abyś je przyjął do społeczności swoich Świętych.

Spraw, prosimy Cię, Panie, aby dusze sług i służebnic Twoich, oczyszczone ze swoich win, otrzymały przebaczenie i wieczny odpoczynek.

Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen.